Telenews

Një police në Gjilan dyshohet se ka bërë vetëvrasje

 

 

Një zyrtare policore në Gjilan është gjetur sot pa shenja jete dhe dyshohet se ka bërë vetëvrasje.

Sinjali ka raportuar se viktima ka qenë e moshës së mesme dhe akoma s’dihen detaje te tjera.

Telenews.al do të iu mbajë të informuar me detajet e reja.

Të ngajshme

Arrestohen dy persona në Prishtinë, u gjenden substanca narkotike

Hoxhaj për mosnjohjen e Kosovës nga Spanja: Nuk i sjell nder të jetë në një barkë me Rusinë

Parashikimi i Haradinajt për zgjedhjet, prognozë interesante e tij për opozitën

Donat Hashani