Telenews

Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në Kosovë, një police dyshohet se …

 

 

Një zyrtare policore në Gjilan është gjetur para pak minutash pa shenja jete dhe dyshohet se ka bërë vetëvrasje.

Sinjalizuesit e Sinjalit kanë bërë me dije se viktima ka qenë e moshës së mesme dhe akoma s’dihen detaje të tjera.

Në vendin e ngjarjes ndodhet Policia dhe Prokurori i Shtetit, mëson tutje Sinjali.

Gazeta  do të iu mbajë të informuar me detajet e reja.

source

Të ngajshme

“Jemi një hap larg zgjedhjeve” – Abdixhiku kërkon dorëheqjen e Kurtit

SHBA këmbëngulëse në Asociacion, nënsekretarja shpreh shqetësime për disa vendime të qeverisë

Zyrtare: Arsim Kabashi dënohet për sulmin ndaj trajnerit të Fushë Kosovës

Donat Hashani