Telenews

Osmani sot pret në takim kryetaren e Kuvendit të këtij shteti me ndikim

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sot pret në takim kryetaren e Kuvendit të Sllovenisë, Urshka Klakoçar Zupançiç.

Takimi mbahet në Kabinetin e Presidentes, derisa mediat mund të marrin pamje te pritja në hyrje të Presidencës dhe në fillim të takimit nga ora 12:30.

 

Të ngajshme

Detaje tronditëse – U përplasë nga një veturë teksa ishte në shiritin emergjent në autostradën “Arbën Xhaferi”

Donat Hashani

Pas paraqitjeve “live” në Tik Tok, Hajrizi lajmërohet edhe në emision: S’jam as në Kosovë e as në Ballkan (VIDEO)

Donat Hashani

OVL e UÇK-së në Ferizaj kërkon nga Shkupi lirimin e menjëhershëm të Blerim Ramadanit

Donat Hashani