Telenews

PAMJE +18: Vetura godet këmbësoren te konviktet në Prishtinë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Një veturë ka goditur një këmbësore vajzë e cila shihet e shtrirë dhe duke marrë ndihmë nga qytetarët që ishin aty në momentin e aksidentit.

Ende nuk dihet gjendja e saj e Telenews.al do të ju mbajë të informuar rreth rastit.

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Të hënën mbahet seanca për shpalljen e aktgjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Erzana Fazliu