Telenews

PËRCAKTOHEN GJYSMËFINALISTËT E KUPËS SË KOSOVËS NË FUTBOLL

Sot në zyrat e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës.
Dy ndeshje mjaftë interesante do t’i kemi gjatë këtij raundi.
Prishtina do të luaj ndaj Llapit, kurse Drita ndaj Ramiz Sadikut.
Ndeshjet e para do të zhvillohen më 7 prill, kurse ato të kthimit më 13 prill.

Të ngajshme

Kameruni – Serbia, formacionet zyrtare

KushtrimGuraj

Spanja dhe Gjermania ndajnë pikët – gjermanët me shpresë për kualifikim

KushtrimGuraj

Fitorja e Marokut ndaj Belgjikës, Brukseli “digjet” nga përleshjet e dhunshme

KushtrimGuraj