Telenews

Përfundon drama e bastisjes qesharake në shtëpinë e Ismail Sylës, i sekuestrohet vetëm ky mjet…

Ka përfunduar bastisja në shtëpinë e Ismail Sylës, ish këshilltar i ish presidentit Hashim Thaçi.

Avokati Artan Qerkini ka thënë se Sylës i është sekuestruar vetëm telefoni.

Kujtojmë se të hënën dhe të martën, Prokuroria e Gjykatës Speciale ka kryer bastisje në shtëpitë e tre ish këshilltarëve të Thaçit – Bashkim Smakaj, Blerim Shala dhe Artan Behrami.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të ngajshme

Gjenerali Clark, Anëtar Nderi i Odës Ekonomike Amerikane dhe i Bordit të Guvernatorëve

Donat Hashani

Sipas të gjitha gjasave, pompa e konfiskuar në Veri është e Radojiçiq

Donat Hashani

AKP reagon për mbylljen e pompave në Veri

Donat Hashani