Telenews

POLICIA E KOSOVËS REAGON PËR SHPËRTHIMET E DJESHME NË VERI

Policia e Kosovës ka bërë me dije se krismat e dëgjuara në Veri, dyshohet se janë nga mjetet piroteknike.
Para pak minutash, mediat lokale të Mitrovicës raportuan se në Veri janë dëgjuar shpërthime.
Nga Policia e Kosovës kanë thënë se krismat e dëgjuara në Veri kanë qenë nga mjete piroteknike.

Sipas Policisë, ato “me gjasë” kanë qenë të një festeje të ditëlindjes dhe nuk ka dëme.
Shpërthimet, sipas raportimeve, janë dëgjuar edhe në jugun e Mitrovicës.

Të ngajshme

Pragë, del fotografia e liderëve të Komunitetit Europian të Macronit

Donat Hashani

3 deri 6 muaj punë në Gjermani, Ambasada me detaje për kosovarët e interesuar

Donat Hashani

Sekuestrohen 83 kg kanabis në Shkodër, në pranga katër persona

Donat Hashani