Telenews

Policia jep detaje për arrestimin e Zafir Berishës

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-zëvendësministrit të Punëve të Brendshme dhe ish-deputetit, Zafir Berisha.
Sipas Policisë, Zafir Berisha ka ofenduar dhe sulmuar fizikisht një person zyrtar.
Policia ka njoftuar se më 8 qershor, në rrugën “Suzi Qelebi” në Prizren, janë arrestuar dy të dyshuarit në lidhje me rastin.

“Arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit kanë ofenduar dhe sulmuar fizikisht zyrtarët policorë”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Të ngajshme

Të hënën publikohen rezultatet për studentët e pranuar në konvikte

KushtrimGuraj

Ministra, kryetarë komunash e ambasadorë në Belfast, për të parë Kosovën, kush është atje

KushtrimGuraj

Putini nënshkruan ligjin e radhës: Të huajt që luftojnë për Rusinë mund të marrin nënshtetësinë

KushtrimGuraj