Telenews

PRESIDENTJA OSMANI SOT TAKOHET ME KRYETARIN E GJILANIT

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani do të takohet sot me kryetarin e Gjilanit, Alban Hyseni.
Sipas njoftimit zyrtar, takimi mbahet në zyrën e Hysenit, në komunën e Gjilanit dhe nis në orën 13:45.
Presidenca poashtu njofton se Osmani merr pjesë edhe në përurimin e pjerrinave, në shkollën fillore “Nazmi Hoxha”, projekt i UNICEF-it.

Të ngajshme

Tërhiqet trupi i pajetë i kosovarit me nënshtetësi norvegjeze që vdiq në një burg në Serbi

KushtrimGuraj

Voziti nën ndikimin e alkoolit, i merret leja për 1 vit e gjobitet me 500 euro

KushtrimGuraj

Prishtinë: Vdes çiklisti pasi goditet nga një automjet

KushtrimGuraj