Telenews

Prishtina Parking del me njoftim shumë të rëndësishëm për ata që s’janë banorë rezidentë në kryeqytet

 

 

Ndërmarrja publike ”Prishtina Parking” po vazhdon me njoftime të reja për qytetarët.

Së fundmi është njoftuar se prioritet janë banorët e lagjes, andaj qytetarët e tjerë të mos parkohen përtej orarit të përcaktuar sipas rregullores, transmeton Telenews.al

Tutje në njoftimin e kësaj ndërmarrje shkruan se rregullat e parkimit po zbatohen sipas premtimeve dhe sipas diskutimeve me banorët e lagjes.

Njoftimi i plotë:

 

Të ngajshme

“Jemi një hap larg zgjedhjeve” – Abdixhiku kërkon dorëheqjen e Kurtit

SHBA këmbëngulëse në Asociacion, nënsekretarja shpreh shqetësime për disa vendime të qeverisë

Zyrtare: Arsim Kabashi dënohet për sulmin ndaj trajnerit të Fushë Kosovës

Donat Hashani