Telenews

PRISHTINA – YLLI, DUELI I VETËM I DITËS NË ELITËN E BASKETBOLLIT KOSOVAR

Sonte luhet dueli i radhës në elitën e basketbollit të Kosovës i vlefshëm për xhiron 25.
Prishtina e pret në Pallatin e Sporteve në kryeqytet ekipin e Golden Eagle Yllit.
Deri tani, prishtinasit kanë 12 fitore e 12 humbje, kurse therandasit 18 fitore e gjashtë humbje.
Ndeshja nis nga ora 20:30 dhe transmetohet direkt në Artmotion.
/AsistiOnline.com/

Të ngajshme

Bayerni shkarkon Nagelsmannin, gjen menjëherë trajnerin e ri?

Donat Hashani

Gjykata Themelore i shqipton Agim Ademit masën e arrestit shtëpiak prej kaq ditësh

Donat Hashani

FFK prezanton fanellat e reja të Kombëtares së Kosovës – VIDEO

Albiona Ibishi