Telenews

PRISHTINË: PËRMES TELEFONIT E NJOFTOI GRUAN SE DO TË KRYENTE VETËVRASJE

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje në lidhje me rastin, duke thënë se gruaja e tij ka raportuar se burri i saj përmes telefonit i ka thënë se do ta vras veten.
“Fsh. Radashefc, Prishtinë, 13.04.2022 – NN. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj përmes telefonit i ka thënë se do ta vras veten. Policia së bashku me ankuesen kanë shkuar në fshatin e lartcekur ku kanë gjetur viktimën të vdekur dhe afër tij një armë dhe një gëzhojë, dyshohet se ka bërë vetëvrasje”, thuhet në raportin e PK-së.
Sipas Policisë, me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të ngajshme

Filipoviq e quan Kurtin “të pakomb”: Urren serbët, të tijtë dhe vetën

Flaka Ajeti

Gërvalla debaton me Musliu-Shoshin: Deklarata juaj për shpalljen e pavarësisë dëshmon papjekuri

Flaka Ajeti

“Respekt për bukuroshen”, Hetemi kapërcen ngujimin me rrjete sociale, e komenton një Miss

Flaka Ajeti