Telenews

PRIZREN/GJENDET I VDEKUR NJË BURRË NË BANESËN E TIJ

Policia bën të ditur se viktima kishte jetuar i vetëm.
Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatrëse si dhe mjeku kujdestar, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.
“Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion”, bëhet e ditur nga PK-ja.

Të ngajshme

Puntori i KEDS që në Pejë, thonë që kishte arrest kardiak

Miftar Zejnullahu

Jevtiq thotë se asociacioni nuk do të jetë njëetnik

Miftar Zejnullahu

KEDS konfirmon vdekjen e punëtorit në Pejë: Shkak nuk ka qenë shtylla elektrike

Miftar Zejnullahu