Telenews

RAPORTI PËR COVID-19 NË 24 ORËT E FUNDIT NË KOSOVË

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar 76 qytetarë, teksa numri i rasteve aktive me COVID-19 është 597.
Sipas njoftimit, gjatë kësaj periudhe janë dhënë 15 doza të vaksinës anti-COVID.
Ndryshe, që nga fillimi i vaksinimit janë dhënë një milion e 821 milë e 268 doza të vaksinës, prej tyre vetëm 99 mijë e 787 doza përforcuese dhe të treta të vaksinës anti-COVID.

Të ngajshme

Plagoset një person në Vushtrri, konflikti nisi për një pronë

Hafize Elshani

Komandanti i KFOR-it: Autorët e sulmit në Banjskë duhet të mbahen përgjegjës, s’duhet të përsëritet

Hafize Elshani

Rrahmani: Edhe 100 herë me më thirrë Kombëtarja e mos me më fut në lojë, unë vij prapë

Hafize Elshani