Telenews

“Runu se unë di me kanë edhe më i keq” – Çka po i paralajmëron Buci, Shqipën dhe Adrin

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Adri kanë pasur një përplasje me Bucin.

E  ka qenë Buci ia i cili ka pasur një paralajmërim për këta të dy, përcjell Klankosova.tv.

“Runu se unë di me kanë edhe më i keq”, ka qenë paralajmërimi i Bucit.

Të ngajshme

A do të krijojë lidhje Buci? – Befason të gjithë me përgjigje

Donat Hashani

Nxehet Adri, i drejtohet Blerandos me këtë fjalë të ashpër

Donat Hashani

Puthje mes Lumbardhit dhe Albyt

Hafize Elshani