Telenews

Santiana e thumbon ashpër Bucin, kjo s’do ti pëlqejë atij aspak (VIDEO)

Një situatë e tensionuar ka lindur mes dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për Santianën dhe Lumbardhin, ky i fundit e ka quajtur banoren, “ushtare të Bucit”.

“Çohet Buci, çohesh edhe ti direkt në këmbë, ai është komandanti yt”, i ka thënë Lumbardhi asaj.

Një reagim nuk mungoi as një Santiana.

“Nuk i shkoj Bucit pas, ai vjen pas meje, ai është shërbëtori”, ka thënë ajo.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Të ngajshme

A do të krijojë lidhje Buci? – Befason të gjithë me përgjigje

Donat Hashani

Nxehet Adri, i drejtohet Blerandos me këtë fjalë të ashpër

Donat Hashani

Puthje mes Lumbardhit dhe Albyt

Hafize Elshani