Telenews

Së shpejti me projektin e radhës Treshi Përsheshi Junior’s

Të tre bijtë e Rasim Thaçi Cima, Ibrahim Krajkova Leci dhe Sevdai Radogoshi e kanë në plan të vazhdojnë edhe më tutje me skeqe duke luajtur rolet që kishin luajtur dikur së bashku baballarët e tyre.
Ata e kanë bërë te ditur përmes rrjeteve sociale se nuk e kanë ndërmend të ndalen dhe do vazhdojnë me projekte të reja.
Treshi Përseshi Junior’s nuk kanë dhënë detaje të tjera por duket se do ti shohim së shpejti sërish në rolet e tyre. /Telenews.al/

Të ngajshme

Vazhdon bastisja e policisë argjendarinë në Prishtinë, pronari i së cilës u arrestua dje

Hafize Elshani

“Kishte 3 mijë euro në çantë, i tha ik, ajo rezistoi…”, deklarohet vjehrri i Liridona Murselit

Hafize Elshani

Ekskluzive: Bujar Basha në muajin shtator doli nga burgu, i dënuar me 35 vjet burgim për katër grabitje

Hafize Elshani