Telenews

Shqipja dhe Edona vazhdojnë debatin edhe në Post Big Brother (VIDEO)

Shqipja dhe Edona siç duket nuk kanë lënë anash hatër-mbetjet mes tyre.

Me fillim të Post Big Brother VIP Kosova debatet me njëra-tjetrën kanë filluar.

Edona ishte ajo që ia filloi përplasjes me fjalë, duke e quajtur Shqipen gënjeshtare.

Ndërsa Shqipja tha se është Edona ajo që është e njëjta si ishte brenda shtëpisë.

 

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila