Telenews

Skender Hasi publikon këngën “Jo nuk shkelet kurrë Drenica”

Këngëtari i mirënjohur, Skender Hasi ka publikuar këngën e radhës me kuptim patriotik.

Në vigjilje të 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit Kombëtar dhe daljes së UÇK-së në skenë, Hasi  thotë se “Nuk shkelet kurrë Drenica”.

Kjo këngtështë kushtuar heroit Halim Bajraktari- “Hoxha” i rënë në gradinë të Llapushnikut.

 

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila