Telenews

Sonte luhet finalja e madhe e Ligës Unike

Skuadra e Prishtinës dhe ajo e Penzës do të ballafaqohen sonte mes vete në kuadër të finales së Ligës Unike.
Prishtina arriti deri në finale pasi eliminoi Flamurtarin, ndërsa Penza ishte më e mirë se Bashkimi në gjysmëfinale.
Dueli final luhet sonte nga ora 19:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë. /Telenews.al/

Të ngajshme

Spanja dhe Gjermania ndajnë pikët – gjermanët me shpresë për kualifikim

KushtrimGuraj

Fitorja e Marokut ndaj Belgjikës, Brukseli “digjet” nga përleshjet e dhunshme

KushtrimGuraj

Spanja-Gjermania, publikohen formacionet zyrtare

KushtrimGuraj