Telenews

Sot zgjedhet kryetari i ri i AGK-së

Sot mbahet Kuvendi Zgjedhor i Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, për zgjedhjen e kryesisë së re të organizatës dhe kryetarin e ri.

Kuvendi mbahet tek atelia përballë Sallës së Kuqe të Pallatit të Rinisë Prishtinë nga ora 11:00 e deri në 15:00 pasdite.

Të ngajshme

Gara për Topin e Artë, Rodri sposton yjet e Real Madrid-it

Erzana Fazliu

Bashkatdhetarë të shumtë kanë nisur të vijnë për pushime në Kosovë, kjo është gjendja në pikat kufitare

Erzana Fazliu

Qeveria thotë se do t’i dërgojë me kohë komentet mbi planin e zbatimit të Marrëveshjeve

Erzana Fazliu