Telenews

Sot zhvillohen dy ndeshjet e fundit të eliminimit direkt në Euro 2024

Sot zhvillohen dy ndeshjet e fundit të 1/8-tës së finales në Kampionatin Evropian të Futbollit.

Rumania dhe Holanda takohen me fillim nga ora 18:00.

Derisa ndeshja e dytë luhet mes Austrisë dhe Turqisë nga ora 21:00.

Ky Kampionat po mbahet në Gjermani.

Të ngajshme

Kurti takon xhudistët para Lojërave Olimpike “Paris 2024”: Krenarë jemi, krenarë na bëni!

Erzana Fazliu

Muriqi afër transferimit te Ipswich Town

Erzana Fazliu

UEFA publikoi renditjen e re, zbulohet pozicionimi i klubeve kosovare

KushtrimGuraj