Telenews

Surpriza emocionuese për Jul Dedën në finalen e madhe

 

 

Surprizë e veçantë për Julian Dedën në natën finale të Big Brother VIP3.

Finalisti është suprizuar nga familjarët dhe miqtë e tij në skenën ku ai nisi karrierën, Portokalli.

Portokallia është shkolla ime e parë e humorit dhe artit dhe falënderoj nga zemra Portokallinë”-tha Juli.

Kolegët e tij aktorë, kishin kishin thurur edhe një ‘bejte’ me plot humor për Julian Dedën.

Të ngajshme

Rregullohen raportet mes Ledrit e Sarës? Ky detaj flet shumë!

Donat Hashani

Kiara Tito në formë pak muaj pas lindjes

Donat Hashani

Çfarë raporti ka Dafina me babin e Kreshnikut? Kjo FOTO tregon gjithçka

Donat Hashani