Telenews

Taynës s’i ndahen të mirat, ja çfarë ka të re kësaj radhe!

Reperja Tayna ka përditësuar me të rejat e shumëpritura nga fansat.

“Si ai”, i cili ishte projekti rikthyes i reperes pas disa muajsh pauzë, u pëlqye nga fansat vendorë e edhe ata ndërkombëtarë – këta të fundit, e kanë bërë virale gjithandej, përfshirë edhe personazhe të TikTok-ut që numërojnë miliona ndjekës

Por, të gjithë një zëri u ankuan kur kënga u zhduk nga platformat e transmetimit në YouTube e Spotify.

E për këtë të fundit zgjidhja është gjendur.

“Si ai” tanimë gjendet në Spotify, dhe këtë e njoftoi vetë Tayna!

Të ngajshme

Bardhi mbyll zyrtarisht kontratën me menaxhimin e SBS dhe Jetmir Agaj

Erzana Fazliu

Soni Malaj: Nuk kam ndjekur çunat, por punën!

Erzana Fazliu

Reagimi i Piques kur në një stadium lëshohet kënga e Shakiras

Erzana Fazliu