Telenews

TË SHTËNA ME ARMË ZJARRI NË MAGJISTRALEN FERIZAJ-SHKUP

Sipas PK-së, nuk raportohet për të arrestuar.
“SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM /Rr. Magjistrale Ferizaj – Shkup 01.05.2022 – 03:40. Është raportuar se në parkingun e një kafiterie ka pasur të shtëna nga arma e zjarrit. Njësitë policore në vendin e ngjarjes kanë gjete dhe sekuestruar tri gëzhoja të fishekëve të armës së zjarrit. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti vazhdon të hetohe”, thuhet në raportin e Policisë.

Të ngajshme

Bardhyl Mahmuti e mbyll dëshminë në Speciale, e quan sprovë të rëndë për të cilën s’do të flas më

KushtrimGuraj

Mahmuti thotë se UÇK-ja nuk ka vrarë civilë, mohon se është autor i Komunikatës së 59-të të UÇK-së

KushtrimGuraj

Statovci: Komisioni humbje kohe, materiali është i klasifikuar – i palogjikshëm si proces

KushtrimGuraj