Telenews

Të shtëna me armë zjarri në Pejë, tre të plagosur

Tre persona janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri rreth orës 21:25 në rrugën “Bekim Berisha” në Pejë.

Të lënduarit janë dërguar menjëherë në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës për trajtim mjekësor.

“Rreth orës 21:25, në rrugën ‘Bekim Berisha’ në Pejë, të furra ‘Ahmeti’ ka pasur të shtëna me që rast tre persona janë lënduar nga arma e zjarrit dhe janë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Ende nuk ka informacione më të detajuara”, ka deklaruar për Dukagjinin zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Siç ka bërë të ditur Gashi, të gjitha njësitet kompetente janë në vendngjarje.

source

Të ngajshme

Kurti uron kryeministrin Mickoski për pozitën e re: Mezi pres t’i forcojmë marrëdhëniet bilaterale me Maqedoninë e Veriut

Donat Hashani

Deklarata brilante e Daliqit për futbollistin e tij: “Këtij lojtari i kërkoj falje, e meriton”

Donat Hashani

Lajçak për Draftin e Asociacionit: Nuk do të propozoja kurrë diçka që nuk do ta propozoja për vendin tim

Donat Hashani