Telenews

TËRMET NË SHQIPËRI, DRIDHJE PATI EDHE NË KOSOVË

Në orët e para të mëngjesit raportohet se ka pasur dridhje të tokës në Shqipëri.
Shkalla e kësaj dridhje sipas faqes EMSC ishte 4.1 shkallë të rihterit dhe epiqendra afër qytetit të Fierzës.
Dridhjet raportohet se janë ndjerë edhe në Kosovë, sidomos në zonën e Dukagjinit.

Të ngajshme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim për Kosovë e rajon

Donat Hashani

“Të parin e kisha vjerrë Halil Matoshin” – enveristi kosovar kërcënon publikisht

KushtrimGuraj

Gruas në Ferizaj i konfiskohet pushka me tetë fishekë

KushtrimGuraj