Telenews

Tëvë1 pasuron skemën programore me dy emisione të reja

Televizioni më i ri në tregun medial kosovar, Tëvë1 po vazhdon ta pasurojë skemën programore me emisione të reja.
Risi e fundit për shikuesit janë dy emisione tejet atraktive, ”AS po AS jo” që ka nisur të transmetohet prej sot, pra nga e hëna në të enjte nga ora 19:00 dhe sigurisht pritet të marrë shpejtë zemrat e teleshikuesve.
Derisa emisioni tjetër që pritet të jetë poashtu tepër interesant, quhet ”Super Speciale” që do të transmetohet çdo ditë pune, pas lajmeve qëndrore në Tëvë1.
https://www.facebook.com/teve1.official/posts/129000439696566
 

Të ngajshme

Gërvalla – Kongresistit amerikan: Ende asnjë pasojë ndaj Serbisë për sulmin në Banjskë

Donat Hashani

Gjykata cakton kaq vite burg ndaj dy të miturve për vrasjen e 18-vjeçarit Lulzim Fejzullahu

Donat Hashani

Deputeti i VV-së “zbulon” pazaret e Kurtit me opozitën: Zgjedhjet e parakohshme në këmbim të Kodit Civ

Donat Hashani