Telenews

U përfolën për lidhje dashurie, Roni flet për të ardhmen me Semi Jaupaj

u-perfolen-per-lidhje-dashurie,-roni-flet-per-te-ardhmen-me-semi-jaupaj

Këngëtarja Semi Jaupaj dhe këngëtari Ron Zaiti u përfolën për një histori të shkurtër dashurie.

Dyshja që sollën një bashkëpunim muzikor “All your lovin” u kapën disa herë “mat” shumë të afërt me njëri-tjetrin, duke shtuar zërat se mes tyre ka diçka më shumë.

Por për këtë histori që përfundoi ende pa nisur mirë fansat kanë akoma pyetje.

Në një bisedë me ndjekësit Ron u pyt lidhur me Semin.

“Ndonjë bashkëpunim tjetër me Semin?, ishte pyetje të cilës Roni iu përgjigj.

“Mbase në të ardhmen. Gjithmonë dua të bëj këngë me artistë të mirë” shkroi ai.

Të ngajshme

“Drag Queen” flet për të dashurën e tij

Portali Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

KushtrimGuraj

Ja kush u zgjodh modelja e vitit 2022

Genc Gerguri