Telenews

Vesa befason me përgjigjjen, kur pyetet se a është në lidhje me Don Xhonin

Vesa Vllasaliu është një nga vajzat që morri gjithë vëmendjën ditët e fundmit nga mediat rozë.

U audua për një raport më shumë se shoqërorë mes saj dhe reperit Don Xhoni.

Vesa për Revistën Kosovarja, shprehet se këto janë plotësisht të pavërteta.

Pra, Vesa dhe Don Xhoni nuk kanë asnjë rrugë të përbashkët vetëm se dy figura publike të dashura në vendin tonë.

Të ngajshme

Bardhi mbyll zyrtarisht kontratën me menaxhimin e SBS dhe Jetmir Agaj

Erzana Fazliu

Soni Malaj: Nuk kam ndjekur çunat, por punën!

Erzana Fazliu

Reagimi i Piques kur në një stadium lëshohet kënga e Shakiras

Erzana Fazliu