Telenews

Ylli mysliman i Liverpoolit, Mane nuk e lejon bashkëlojtarin e vet të festojë me shampanjë (VIDEO)

Një moment interesant u kap nga kamerat mbrëmë gjatë festës së Liverpoolit, pasi këta të fundit e fituan trofeun ”Carabao” përball Chelseat.
Minamino deshti të festojë me shampanjë por kjo iu pamundësua nga Sadio Mane. Ai u detyrua që ta ulë shishen.
Mane i takon fesë myslimane dhe nuk konsumon alkool.

Të ngajshme

Basketboll / Superliga e Kosovës me 4 super-ndeshje, vëmendja në Therandë

Donat Hashani

E turpshme: Qipro ndalon simbolet e karateistëve nga Kosova (FOTO)

Donat Hashani

Rahoveci pritet të bëhet me stadium të ri, ky është lokacioni ku mund të ndërtohet

Donat Hashani