Telenews

Ylli mysliman i Liverpoolit, Mane nuk e lejon bashkëlojtarin e vet të festojë me shampanjë (VIDEO)

Një moment interesant u kap nga kamerat mbrëmë gjatë festës së Liverpoolit, pasi këta të fundit e fituan trofeun ”Carabao” përball Chelseat.
Minamino deshti të festojë me shampanjë por kjo iu pamundësua nga Sadio Mane. Ai u detyrua që ta ulë shishen.
Mane i takon fesë myslimane dhe nuk konsumon alkool.

Të ngajshme

KV Fushë Kosova fiton ndeshjen kontrolluese në Durrës

KushtrimGuraj

Dramë në fund, Shqipëria mposhtet nga Izraeli

KushtrimGuraj

Giresse: Nuk e merituam humbjen

KushtrimGuraj