Telenews

Zafir Berisha shoqërohet në polici

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Zafir Berisha është shoqëruar në  Policisë së Kosovës.
Lajmin e ka konfirmuar Vesel Gashi – zëdhënës në Policinë e Kosovës për rajonin e Prizrenit.
Sipas Veselit arsyeja e shoqërimit të Berishës  ishte për shkak të një gjobë trafiku të cilën Policia e Kosovës ia ka shqiptuar Berishës.
“Po është e vërtetë, që zotëri Berisha është shoqëruar në stacionin policor pasi që i njëjti nuk ka pranuar gjobën e shqiptuar nga njësiti i policisë” ka thënë Gashi
Po ashtu sipas Gashit i njëjti në shenjë pakënaqësie i ka ofenduar dhe i ka sulmuar zyrtarët policorë.
 

Të ngajshme

Të hënën publikohen rezultatet për studentët e pranuar në konvikte

KushtrimGuraj

Ministra, kryetarë komunash e ambasadorë në Belfast, për të parë Kosovën, kush është atje

KushtrimGuraj

Putini nënshkruan ligjin e radhës: Të huajt që luftojnë për Rusinë mund të marrin nënshtetësinë

KushtrimGuraj