Telenews

ZELENSKY PARALAJMËRON LUFTËRA TË TJERA TJERA NËSE NUK NDALET RUSIA

“Nëse Rusia nuk ndalet tani, dhe nuk ndëshkohet, agresorët e tjerë në botë do të fillojnë luftëra të tjera në rajone të ndryshme të botës, në kontinente të ndryshme, ngado ku një shtet ëndërron të pushtojë fqinjët e tij”, ka shkruar presidenti ukrainas në një postim në Facebook, duke bashkangjitur disa fotografi të shkatërrimeve që janë bërë në qytetet të ndryshme në Ukrainë. thuhet në njoftim,

Të ngajshme

Zëdhënësi i KEDS-it: Na pret një dimër i vështirë, qytetarët rrezikojnë të mërdhihen!

Donat Hashani

Të rinjtë e AAK-së me aksion në mbështetje të kërkesave të mësimdhënësve

Donat Hashani

Parashikimi i motit për sot

Donat Hashani