Telenews

Raporti 24 orësh me COVID-19

Dy raste të vdekjes dhe 783 raste të reja me Covid janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Këto raste janë konfirmuar pas testimit të mbi 2 mijë e 400 mostrave.

Nga dje janë shëruar 952 pacientë, derisa numri i rasteve aktive ka arritur në 5 mijë e 561.

Të ngajshme

Kjo është vajza 20 vjeçare që vdiq sot në QKUK

Miftar Zejnullahu

Mëngjesin hajeni përherë – këta artikuj asnjëherë

Donat Hashani

A siguron vërtet kafja energji?

Miftar Zejnullahu