Telenews

Adea Pula i rikthehet muzikës pas disa vitesh, publikon këngën e klipin “Mos harro”

adea-pula-i-rikthehet-muzikes-pas-disa-vitesh,-publikon-kengen-e-klipin-“mos-harro”

Adea Pula mbahet në mend si një nga këngëtaret më aktive në muzikën për fëmijë. Ishte pjesë e festivaleve e shumë aktiviteteve për fëmijë dhe në fakt ishte një nga periudhat kur prodhimtaria muzikore për fëmijë ishte e madhe, ndryshe nga sot.

Adea është rikthyer pas një pauze të gjatë në muzikë, teksa sonte ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Mos Harro”, së bashku me klip.

Këngëtarja mbahet mend për zërin dhe stilin e saj unik, të cilin e ka shfaqur edhe në këtë këngë të re.

Ajo mori vëmendje edhe me paraqitjen plotë shije në këtë videoklip.

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani