Telenews

AKSIDENT ZINGJIROR NË DALJE TË FUSHË KOSOVËS, KRIJOHET KOLONË E VETURAVE (FOTO)

Një aksident zingjiror ka ndodhur sot në dalje të Fushë Kosovës, magjistralja e cila lidh me Autostradën ”Ibrahim Rugova”.
Në korsinë e shpejtë, shihet se si janë përplasur disa vetura njëra pas tjetrës dhe është shkaktuar aksident e më pas është krijuar kolonë goxha e madhe me vetura pas tyre, raporton Telenews.al
Telenews.al që siguroi fotografitë nga vendi i ngjarjes, ka mësuar se nga ky aksident nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Të ngajshme

Hoti thotë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje: Koalicioni Kurti-Osmani mashtroi për dialogun

Donat Hashani

Abdixhiku tallet me Kurtin, thotë se sikur Vali Corleones edhe Kurti nuk po i thuhet puna e mbarë

Donat Hashani

Avni Dehari thotë se në propozimin evropian duhet të përmenden edhe shqiptarët e Luginës

Donat Hashani