Telenews

Aksidenti i pazakontë në Gjilan, vetura kalon rrethojat dhe përfundon në parkingun e qendrës tregtare

Një vetaksident ka ndodhur sot në Gjilan, ku sipas policisë vozitësja e veturës ka pësuar lëndime të lehta trupore.

Vetura në fjalë ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës, derisa policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po merret me shkaqet të cilat quan deri tek ky aksident.
“Po është e vërtet ka ndodhë një vetaksident ku një veturë në lëvizje e ka humbë kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge, ku vozitësja ka pësu lëndime të lehta dhe janë shkaktu dëme materiale. Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po i heton rrethanat se si ka ardhë deri te aksidenti”, tha zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Të ngajshme

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani

Këshilli i Qarkut të Vlorës me falenderim të veçantë për Panairin Ndërkombëtar të Turizmit në Prishtinë

Donat Hashani

Kryetari i Ferizajt për rastin tragjik: Me forcën e ligjit do t’i japim dënim meritor dorasit

Hafize Elshani