Telenews

Bora Zemani reagon për herë të parë për raportimet në lidhje me aktorin Veshaj

Bora ka zgjedhur rrjetin social Instragram për të shprehur pakënaqësinë e saj në lidhje me mediat të cilat kanë shkruar vazhdimit lajme duke aluduar në “burime të sigurta” e që këtë herë ajo tregon se asnjë nga këto lajme nuk kanë qenë të vërteta.

Ajo tregon se nuk ka asgjë që e lidhë me aktorin Veshaj dhe kërkon respekt të ndërsjellë duke shprehur se tashmë është tepruar me gjithçka.

Në fakt kjo është hera e dytë që reagon Bora në lidhje më Donaldin, hera e parë ishte pasi ai filloi lidhjen me këngëtaren Beatrix Ramosaj që në atë kohë të dy ishin në “Big Brother” ,ajo pati reaguar në publik duke kërkuar të mos i gjykojnë asnjërin prej tyre.

The post Bora Zemani reagon për herë të parë për raportimet në lidhje me aktorin Veshaj appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

Një femër super-seksi i shfaqet Medës në shtrat, Lulja do të tranohet nga xhelozia

KushtrimGuraj

Ariana shfaqet e veshur krejt zi, kombinimi po e bën të duket zonjë e rëndë

KushtrimGuraj

E veshur me ‘miniq’ dhe e kombinuar me shije, Beatrix i shkrin meshkujt në këtë paraqitje

KushtrimGuraj