Telenews

DËSHIRONI TË NDRYSHONI FORMËN E VETULLAVE TUAJA? KËTO TRUKE MUND T’JU NDIHMOJNË

Vetullat mund të ndryshojnë shumë pamjen e një gruaje, kështu që nuk ka fare rëndësi se si kujdeseni për to
Ato i japin karakter fytyrës dhe formësimi i duhur i tyre mund të zbusë tiparet e mprehta të fytyrës ose të zgjasë formën e rrumbullakët të fytyrës.
Struktura e vetullave me të cilat keni lindur i përshtatet më së miri formës suaj të fytyrës, transmeton Telegrafi.
Mund ta ndryshoni pak formën për t’i përmirësuar vetullat, por mos u shmangni shumë nga forma natyrale.
Në videon e cila është parë afërsisht 6.7 milionë herë, shihet bukur transformimi fantastik i fytyrës pas korrigjimit të vetullave. Domethënë, forma dhe ngjyra e tyre mund ta zbukurojnë fytyrën, por edhe ta prishin atë.
Ashtu si fytyra, edhe vetullat zbresin me kalimin e moshës, por në të njëjtën kohë flokët ndryshojnë, disa bëhen gri dhe fillojnë të dalin. Përveç kësaj, harku fillon të drejtohet dhe përfundimisht humbet formën e tij karakteristike të lakuar.

Të ngajshme

“Çka nëse e sheh në rrugë”, babai i Triumf Rizës flet pas lirimit të Enver Sekiraqës nga paraburgimi

Hafize Elshani

Aksident i qëllimshëm në Lipjan, detaje tronditëse

Donat Hashani

Zbulohet shtatorja e Adem Jasharit në Mitrovicë (VIDEO)

Donat Hashani