Telenews

DISA TATUAZHE NË TRUP, POR CILI KA KUPTIM MË TË VEÇANTË PËR DUA LIPËN?

Deri më tani,Dua numëron 17 tatuazhe në trup, shumica prej të cilave kanë domethënie dhe që lidhen me jetën e saj.
Nga 17 tatuazhet që ka gjithsej, Dua Lipa tatuazhin e parë ia ka dedikuar vendit të saj.
Dua tregon se në janar të vitit 2015, kur ishte 19 vjeç për herë të parë realizoi tatuazhin “Sunny Hill” në pjesën e brendshme të krahut të djathtë.
“Sunny Hill” që në shqip do të thotë “Kodra e Diellit”, është lagjja në Prishtinë dhe këtë ia ka kushtuar prindërve të saj që u rritën në këtë lagje.
Kjo gjë e kanë bërë të ditur edhe në faqen zyrtare të Fondacionit “Sunny Fill” në “Twitter”.


 

Të ngajshme

Era Istrefi shfaqet sensuale në këngën e saj më të re “Mona Lisa”

Donat Hashani

Era Istrefi publiko këngën e re, sjell emocion dhe energji, ja ku e keni “Mona Lisen”

KushtrimGuraj

Edona Llalloshi tregon se si edhe familjaren e saj e vrau ish- bashkëshorti

Donat Hashani