Telenews

DON XHONI SOT FESTON DITËLINDJEN E 22-TË, I BËN NJË SUPER-DHURATË VETES

Reperi i njohur shqiptar, Xhonatan Isufi i njohur për publikon si Don Xhoni, feston sot ditëlindjen.
I lindur më 8 prill të vitit 2000, artisti nga Drenica ditën e sotme (e premte) kremton ditëlindjen e 22-të.
Ndërkohë që ka shpërndarë disa fotografi në rrjete sociale, ai tregon se ka blerë një vilë të re.

“Dhuratë vetes për ditëlindje. Vilë në pandemi”, ka thënë në përshkrim të një fotografie të shpërndarë në InstaStory.
Ai madje ka publikuar edhe marrëveshjen duke shtuar: “Elhamdulilah vetëm Zotit të madh edhe krejt juve për krejt dashurinë e mbështetjen prej ditës së parë”.

“Vazhdojmë 2022 me super-surpriza që janë duke ardhur në këtë vit”, ka thënë tutje ai.
Don Xhoni përndryshe bëri debutimin në skenë në vitin 2020 gjatë pandemisë, teksa ka korrë suksese të mëdha me hite të shumta. 

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani