Telenews

ELITA E FUTBOLLIT KOSOVAR SOT ME TRI NDESHJE INTERESANTE

Sot do të zhvillohen tri ndeshje në BKT Superligën e Kosovës, ku Drita do të prêt Drenicën, Feronikeli do të përballet me Malishevën, ndërsa Llapi do të luajë me liderin në tabelë, Ballkanin.
Të tri ndeshjet do të zhvillohen nga ora 15:00.
Ballkani vazhdon të qëndroj i sigurt në vendin i parë, i ndjekur nga Gjilani dhe Drita.

Të ngajshme

Lojë e zjarrtë, mbyllet pjesa e par4 e finales mes Spanjës dhe Anglisë

Donat Hashani

Frikë nga Putin në finalen e Euro 2024, policia gjermane rrit masat e sigurisë para sfidës Spanjë-Angli

KushtrimGuraj

Spanjë-Angli | Formacionet e mundshme, De La Fuente pritet të bëj dy ndryshime

KushtrimGuraj