Telenews

Flet Rina Balaj: Kjo është arsyeja e ndarjes me Sin Boy

flet-rina-balaj:-kjo-eshte-arsyeja-e-ndarjes-me-sin-boy

Këngëtarja e dashur për publikun Rina Balaj kohë më parë ka konfirmuar në T7 ndarjen nga reperi Sin Boy.

Por, e ftuar në Prive dhe e pyetur se nga 1 deri në 10 sa toksik ishin tre muajt e fundit në lidhje, ajo tha 2 mijë.

“Tre muajt e fundit, toksikë 2 mijë”.

Tutje gazetari e pyeti se pse sot Rina është beqare, ajo tha “ndarja”.

E pyetur për arsyen e ndarjes së çiftit, Rina tha se arsye ishte distanca.

“Gjithçka ka ndodh qysh është dashtë me ndodh”, u shpreh më tej këngëtarja e dashur për publikun.

Të ngajshme

Rama uron 28 Nëntorin, njofton për koncertin e sotëm të Dua Lipës

Genc Gerguri

Big Mama thotë se fiton 20 mijë euro nga një dasmë

Donat Hashani

Kërkesa e pazakontë e Adele për fansat: Konsumoni sa më shumë alkool gjatë koncerteve të mia

Portali Telenews