Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: BAYERN – VILLARREAL

Bayern Munich dhe Villarreal sonte do të zhvillojnë ndeshjen e kthimit në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
“Bavarezët” janë në kërkim të përmbysjes së rezultatit, kurse skuadra spanjolle synon sërish befasinë.
Kujtojmë se ndeshja e parë u fitua minimalisht 1:0 nga Vilarreali.
Ndeshja e sontme do të zhvillohet në “Allianz Arena” nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

/Gazeta Express/

Të ngajshme

Kurti takohet me Ballkanin: Suhareka është shndërruar në qytet të sportit

Kurti pret lojtarët dhe stafin e KF Ballkanit: Qeveria ëshë e hapur për ju, Suharekën e keni shndërruar në qytet të sportit

Donat Hashani

Turneu më i madh i futbollit në Evropë fillon këtë javë dhe është i paparashikueshëm