Telenews

FOTO/ Merr flakë stadiumi i Korçës, zjarr në tribunë

Një vatër zjarri është ndezur ditën e sotme në stadiumin e Korçës. Mësohet se flaka ka rënë në tribunën e stadiumit.

Ndërkohë që shkaku i zjarrit nuk dihet ende. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe forcat zjarrfikëse, që po punojnë për shuarjen e flakëve.

FOTO/ Merr flakë stadiumi i Korçës, zjarr në tribunë

Të ngajshme

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Argjentina ankohet në FIFA

Erzana Fazliu

Mësohet paga e re e Sylvinhos te Shqipëria, prek milionin

Erzana Fazliu