Telenews

HAJNAT VJEDHIN KASAFORTËN ME PARA DHE STOLI NË PODUJEVË

Një burrë ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë hyrë më forcë në shtëpinë e tij dhe nga ata kanë vjedhur një kasafortë me para.
Përveç kësaj, hajnat kanë marrë edhe stoli ari.
Përmes raportit 24 orësh, policia bën me dije se rasti i cili ka ndodhur në fshatin Peran të Podujevës, është duke u hetuar nga njësitë relevante.

Të ngajshme

Menaxhimi Privat i Pishinës Publike të Prishtinës: Zgjidhje e Duhur apo Privatizim i Maskuar?

Donat Hashani

Zyrtare: Ky shqiptar zgjidhet kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

Donat Hashani

Spanja: Situata e Palestinës ndryshon prej asaj të Kosovës

Donat Hashani