Telenews

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck me të ardhmen e tyre

Në vitin 2002 ata u përballën me interes të paparë mediatik, madje, atyre iu desh të shtynin martesën e tyre të parë të planifikuar në vitin 2003, pasi u detyruan të shkonin aq larg sa të mendonin të kishin “nuse mashtruese”.

Ata lëshuan një deklaratë një ditë para dasmës, duke thënë: “Për shkak të vëmendjes së tepruar të mediave rreth dasmës sonë, ne kemi vendosur të shtyjmë datën”.

Sipas disa burimeve të “Page Six”, këtë herë ata nuk po rrezikojnë që lajmet e dasmës të dalin në shtyp dhe paparacët.

“Miqtë do të ftohen në diçka si një ditëlindje dhe më pas do të jetë një martesë dhe ata do të martohen para rreth 30, 40 njerëzve,” thotë burimi, duke shtuar se Lopez nuk do t’i “ngacmojë” gjërat këtë herë.

Affleck kohët e fundit i tha Howard Stern se marrëdhënia e tij fillestare me yllin “Marry Me”, vuajti për shkak të presionit të qendrës së vëmendjes, duke thënë “Unë do të thosha se vëmendja e medias ishte rreth 50 për qind e asaj që shkatërroi marrëdhënien tonë”, të parë.

Jlo njoftoi fejesn e saj me Affleck në rrjetet sociale të premten, pasi u fotografua me një unazë martese të madhe 8.5 karatësh.

The post Jennifer Lopez dhe Ben Affleck me të ardhmen e tyre appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët

Donat Hashani

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

Donat Hashani

Egla Ceno shpallet fituese e “Big Brother Vip Albania 3”

Donat Hashani