Kim Kardashian shpiku të brendshmet e saj të preferuara.
Ylli ka rrëfyer prej kohësh histori të veshjeve të të brendshmeve dhe mbajtjen e gjoksit me ngjitës.
Në një video të postuar në Instagram Story të Skims të hënën, 41-vjeçarja deklaroi: “Unë kurrë nuk kam veshur të brendshme derisa shpikëm këtë stil”.

Dhe ajo ndau një ndjenjë të ngjashme ndërsa u bëri ndjekësve një turne në dollapin e saj të të brendshmeve muajin e kaluar, duke thënë: “Unë isha një vajzë pa të brendshme për një kohë të gjatë, vetëm sepse më shqetësonin. Vitet e fundit thjesht nuk vishja të brendshme, tani i vesh dhe jam e fiksuar”.
Ajo mund të ketë ekzagjeruar, megjithatë – sepse gjatë një interviste të vitit 2015 me Cara Delevingne për Evening Standard, ylli u zotua për besnikëri ndaj një marke tjetër të brendshmesh.
“Unë sapo kam filluar të vesh të brendshme vetëm një muaj më parë, dhe nuk kam veshur kurrë të brendshme deri atëherë. Më pëlqejnë të brendshmet Hanky ​​Panky”, i tha Kardashian modeles në atë kohë.