Telenews

Kurti dhe Vitia sot marrin pjesë në këtë aktivitet me shumë rëndësi

 

 

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia sot marrin pjesë në një aktivitet me shumë rëndësi.

Kurti dhe Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e përurimit e renovimeve në Klinikën e Onkologjisë.

Kjo ceremoni mbahet tek Klinika e Onkologjisë në QKUK nga ora 09:00 e mëngjesit.

 

Të ngajshme

Kurti uron kryeministrin Mickoski për pozitën e re: Mezi pres t’i forcojmë marrëdhëniet bilaterale me Maqedoninë e Veriut

Donat Hashani

Deklarata brilante e Daliqit për futbollistin e tij: “Këtij lojtari i kërkoj falje, e meriton”

Donat Hashani

Lajçak për Draftin e Asociacionit: Nuk do të propozoja kurrë diçka që nuk do ta propozoja për vendin tim

Donat Hashani