Telenews

Kurti thërret konferencë për media

Kabineti qeveritar i Kosovës do të mblidhet sot për të zhvilluar mbledhjen e radhës.

E pas përfundimit të mbledhjes pritet që mediave t’u drejtohet kryeministri Albin Kurti.
Nga kabineti i Kurtit kanë njoftuar se kryeministri Kurti do të mbajë konferencë për media pas përfundimit të mbledhjes.
 
 

Të ngajshme

Sekuestrohen edhe një sasi e armëve, municionit dhe pajisjeve ushtarake në Zveçan

KushtrimGuraj

Ministri britanik për çështje evropiane: I lumtur që trupat britanike do ta përforcojnë KFOR’in

KushtrimGuraj

Mustafa i reagon Muratit: Për një vit u punësuan vetëm 8 mijë e 789 persona

KushtrimGuraj